o nas
szafy, garderoby, drzwi suwane
meble kuchenne
meble biurowe i hotelowe
meble sosnowe, bukowe, dębowe
pozostałe
kontakt
Wyszukaj w zasobach naszej witryny informacje, które Państwa interesują poprzez wpisanie odpowiedniej frazy w poniższym polu.

Meble kuchenne

Dla wielu osób kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Zazwyczaj służy nie tylko do przygotowywania i konsumowania posiłków, lecz jest także miejscem, w którym skupia się życie rodzinne a często ze względu na nowoczesną architekturę mieszkań i domów, stanowią otwartą bardzo dobrze widoczną od razu po wejściu do mieszkania czy domu - przestrzeń. Z tego względu wiele osób przywiązuje do mebli kuchennych orgomną wagę a my ze swoim wieloletniem doświadczeniem staramy się sprostać Państwa oczekiwanom i trendom rynkowym. Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie w każdej dziedzinie życia, tak samo w kuchni, pierwsze spojrzenie gości na dobrze urządzoną kuchnię a w niej meble kuchenne na zamówienie w modnych stonowanych kolorachKoma-Lober z dodatkami szkła czy nadruków robi wrażenie a naszą rolą jest sprostać Państwa oczekiwaniom i służyć swoją wiedzą i doświadczeniem jeśli chodzi o meble kuchenne. Wybierając w naszej firmie meble, do swojego domu warto więc kierować się nie tylko ciekawą aranżacją, lecz także funkcjonalnością i wygodą użytkowania.


Wykonujemy meble od wielu lat i w praktyce wiedzieliśmy różne warianty zastosowań pewnych rozwiązań i możemy je śmiało polecić bo wiemy, że są sprawdzone i będziecie Państwo zadowoleni zamawiając i wykonując u nas meble kuchenne na zamówienie. Piękna, modna i funkcjonalna kuchnia to marzenie każdego właściciela domu lub mieszkania a naszą rolą jest przygotować odpowiedni projekt, omówić go, wysłuchać PaństwLobera propozycji a potem zrealizować meble kuchenne na najwyższym poziomie za atrakcyjną cenę. Nowoczesna i piękna kuchnia - dzięki niej codzienne czynności w kuchni staną się łatwe i przyjemne. Nasza firma zajmuje się realizacją projektów a oferowane przez nas wyroby są w różnorodnych aranżacjach i wzornictwie, w oparciu o najnowsze trendy i potrzeby klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz materiałów i kolorów, które można ze sobą dowolnie komponować, aby stworzyć unikalne wyposażenie wnętrz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w doradztwie u nas w punktach obsługi klienta na ulicy Towarowej i na Jagiellońskiej, ale także i u Państwa mieszkaniu lub w domu, dokonując pomiarów i prezentując konkretne wykończenia oraz omawiając Państwa oczekiwania co do projektu. Pomiar i wycena jest u nas zawsze bezpłatna.

Wykorzystujemy m.in. materiały takie jak:
• płyty laminowane o różnych grubościach (m.in. KRONOPOL, EGGER),
• płyty MDF lakierowane (półmat / połysk),
• płyty MDF foliowane,
• płyty z forniru naturalnego i modyfikowanego (półmat / połysk),
• fronty szklane w ramkach aluminiowych na meble kuchenne,
• blaty laminowane, kamienne oraz z konglomeratu,
• akryle

Ponadto posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów i elementów wyposażenia jeśli chodzi o oferowane przez nas zabudowy, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie pojemności, przy zachowaniu wygody i lekkości zabudowy: wyposażenia szafek i szuflad, organizatory, prowadnice i zawiasy, uchwyty, ciekawe systemy podświetlenia, a także wszelkiego rodzaju szyby i grafiki do wypełnienia przestrzeni między szafkami. Możemy umówić się na obejrzenie wszystkich elementów i wykończeń u Państwa w lokalu.

U nas zawsze wycena, pomiar i projekt są BEZPŁATNE! Zapraszamy!

Ta strona używa plików cookies. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie: Polityka Prywatności