o nas
szafy, garderoby, drzwi suwane
meble kuchenne
meble biurowe i hotelowe
meble sosnowe, bukowe, dębowe
pozostałe
kontakt
Wyszukaj w zasobach naszej witryny informacje, które Państwa interesują poprzez wpisanie odpowiedniej frazy w poniższym polu.

Meble kuchenne na zamówienie

Dla wielu osób kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Zazwyczaj służy nie tylko do przygotowywania i zjadania posiłków, lecz jest także miejscem, w którym skupia się życie rodzinne. Kliknij aby powiększyćWybierając meble kuchenne na zamówienie do swojego domu warto więc kierować się nie tylko ciekawą aranżacją, lecz także funkcjonalnością i wygodą użytkowania.Kliknij aby zobaczyć powiększenie


Dzięki temu codzienne czynności staną się łatwe i przyjemne. Nasza firma zajmuje się realizacją projektów a oferowane przez nas meble kuchenne na zamówienie są w różnorodnych aranżacjach i wzornictwie, w oparciu o najnowsze trendy i potrzeby klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz materiałów i kolorów, które można ze sobą dowolnie komponować, aby stworzyć unikalne meble kuchenne na zamówienie. Jesteśmy do Pańśtwa dyspozycji w dwóch punktach: Warszawa ulica Jagiellońska 82B oraz Warszawa ulica Towarowa 22.

Wykorzystujemy m.in. materiały takie jak:
• płyty laminowane o różnych grubościach (m.in. KRONOPOL, EGGER),
• płyty MDF lakierowane (półmat / połysk),
• płyty MDF foliowane,
• płyty z forniru naturalnego i modyfikowanego (półmat / połysk),
• fronty szklane w ramkach aluminiowych,
• blaty laminowane, kamienne oraz z konglomeratu,
• akryle

Ponadto posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów i elementów wyposażenia jeśli chodzi o oferowane przez nas meble kuchenne na zamówienie, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie pojemności, przy zachowaniu wygody i lekkości zabudowy: wyposażenia szafek i szuflad, organizatory, prowadnice i zawiasy, uchwyty, ciekawe systemy podświetlenia, a także wszelkiego rodzaju szyby i grafiki do wypełnienia przestrzeni między szafkami. Możemy umówić się na obejrzenie wszystkich elemenetów i wykończeń u Państwa w lokalu ale zapraszamy także do naszych dwóch punktów: Warszawa Towarowa 22 oraz Warszawa Jagiellońska 82B gdzie posiadamy wzorniki i inne materiały.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, oferowane przez naszą firmę meble kuchenne na zamówienie zostaną dla Państwa odpowiednio zaprojektowane.

U nas zawsze wycena, pomiar i projekt są BEZPŁATNE! Zapraszamy! Lober meble kuchenne na zamówienie Warszawa Towarowa (CH Jupiter) oraz Warszawa Jagiellońska (CH Metropol).
 

Zobacz również garderoby na zamówienie

Ta strona używa plików cookies. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie: Polityka Prywatności